Eighty8 HHC Cartridge, 99% HHC GSC 1ml

Kód: 3385
Novinka
Značka: Eighty8
490 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení

Prvotřídní prémiová předplněná Cartridge s univerzálním závitem 510.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prvotřídní prémiová předplněná Cartridge s univerzálním závitem 510. Při objemu 1ml nabízí 99 % HHC a v 1% jsou obsaženy terpeny GSC. Širokospektrální konopný destilát s obsahem kanabinoidů pochází od české značky eighty8, která jej dováží až z USA, kde vzniká za použití technologie jednoho z největších amerických výrobců konopných produktů. Okuste prvotřídní kvalitu a dokonalou chuť HHC cartridge a nechte se pohltit skvělými vlastnostmi terpenových příchutí, které si velmi rychle získávají popularitu.

99% HHC destilát, který je dovážen od jednoho z největších výrobců v USA a je vyráběn v certifikovaných laboratořích. Poměr molekul 9R a 9S je v ideálním poměru 1:1 pro dosažení maximální účinnosti.

Co jsou terpeny? Konopí není jediná rostlina, která produkuje terpeny. Terpeny jsou velkou a rozmanitou skupinou organických sloučenin produkovaných řadou rostlin, zejména jehličnanů. Terpeny dodávají těmto rostlinám jejich jedinečné vůně a pomáhají rostlinám různými způsoby. Terpeny přitahují opylující hmyz k reprodukci rostlin. Také odpuzují nebo dokonce zabíjejí predátory. Zpomalují zrání rostlin a regulují metabolismus. Terpeny jsou hlavní složkou rostlinných silic. Aromaterapeutická léčba často používá terpeny kvůli jejich léčivým vlastnostem. Některé terpeny se tvoří v reakci na stres pro rostlinu. Ano, i rostliny trpí stresem, který je ničí nebo i zabíjí, například z nadměrného tepla, světla, nedostatku vody, přebytku vody aj.

Výrobek je v souladu s českým zákonem §167/1998. Určeno pro průmyslové, technické a zahradnické účely. Tento výrobek je určen pouze pro sběratelské účely a není určen ke konzumaci ani kouření. Určeno pro osoby starší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě poškození obalu výrobku nenese prodejce odpovědnost za obsah balení.

Klíčové vlastnosti

  • Předplněná Cartridge o objemu 1ml
  • nabízí 99 % HHC a v 1% jsou obsaženy terpeny
  • 99% HHC destilát
  • Určeno pro osoby starší 18 let
  • Závit 510

Obsah balení

  • 1x předplněná Cartridge o objemu 1ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Cartridge HHC
Objem: 1 ml
Příchuť: Ovocné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: