Heavens Haze HHC Květy, 30% HHC 1g White Widow

Kód: 3508
199 Kč
V prodejně
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení

Vysoce kvalitní květy technického konopí obsahující 30% HHC.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce kvalitní květy technického konopí obsahující 30% HHC.

"White Widow je oblíbená odrůda konopí, která je známá svou jedinečnou a nezapomenutelnou chutí. Tato odrůda kombinuje hluboké zemité tóny s jemnou sladkou vůní a pikantními bylinnými nuancemi. White Widow má také řadu pozitivních účinků na duševní a fyzické zdraví. Může povzbudit, podpořit kreativitu a celkovou pohodu."

Konopné produkty jsou stále více populární a HHC neboli hexahydrokanabinoid je jednou z jejich nejnovějších forem. HHC je přirozeně se vyskytující kanabinoid, který má jedinečné účinky, včetně zlepšení nálady, relaxace, úlevy od bolesti, uvolnění, odbourání stresu, potlačení úzkosti a zlepšení kvality spánku. Účinky se mohou u jednotlivých osob lišit. HHC květy jsou jedinečným produktem, který kombinuje tradiční konopné květy s potenciálními účinky HHC. Každé balení obsahuje 1g květů s koncentrací až 30 % HHC.

Aby se zachovala maximální kvalita, používají se neprůhledné a zatavené doypack sáčky. Bez kontaktu se světlem a vzduchem nedochází k degradaci účinných látek a CBD květy si udržují svou kvalitu.

HHC neboli hexahydrokanabinoid je přirozeně se vyskytující kanabinoid, který se v poslední době těší rostoucí oblibě. Má jedinečné účinky, které mohou zahrnovat zlepšení nálady, relaxaci, úlevu od bolesti, uvolnění, odbourání stresu, potlačení úzkosti a zlepšení kvality spánku. Účinky se však mohou u jednotlivých osob lišit.

Tyto květy s obsahem až 30 % HHC patří mezi jedny z nejsilnějších na trhu. Vysoký poměr účinné látky 9R, šest jedinečných genetik a infuzování prémiovým HHC extraktem přímo do květu zajišťuje prvotřídní kvalitu. HHC květy jsou připravovány s nejvyšší péčí, aby byla zaručena jejich kvalita a čistota.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Kvéty
Hmotnost: 1 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: