Eighty8 HHC Vaporizační pero, 99% HHC Vape Lemon 0,5ml

Kód: 2706
Novinka
Značka: Eighty8
490 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jednorázové vaporizační pero Eighty8 HHC Vape s 99% HHC(Hexahydrocannabinol) a příchutí Lemon. Objem náplně 0,5ml, až 250 potahů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázové vaporizační pero Eighty8 HHC Vape s 99% HHC (Hexahydrocannabinol) a příchutí Lemon. Objem náplně 0,5ml, až 250 potahů.

Nejnovější světový trend v oblasti kanabinoidů přistál také u nás. Nejsilnější kanabinoid, který jsme doposud vyzkoušeli. Hexahydrokanabinol HHC napomáhá k tolik potřebnému uvolnění, o které žádáme v každodenním životě, s nejbližšími euforizujícími vlastnostmi, které jsme viděli v souvislosti s THC. Doposud nejlepší zážitek z vapingu.

HHC neboli hexahydrokanabinoid objevil v roce 1944 americký chemik Roger Adams, když při hydrogenaci přidal k delta-9 THC molekulu vodíku. Tato látka však byla až doposud nelegální, protože by byla vyrobena z THC. Bylo však zjištěno, že HHC je jedním z mnoha přirozeně se vyskytujících kanabinoidů v rostlině konopí a v roce 2020 skupina de Las Heras analyzovala lipidový extrakt ze semen Cannabis sativa a objevila v něm 43 kanabinoidů, z nichž jedním byl HHC.

Tento destilát s 99 % HHC od společnosti Eighty8, který je použitý v těchto vaporizačních perech, je dovážen od jednoho z největších výrobců v USA a je vyráběn v certifikovaných laboratořích. Poměr molekul 9R a 9S je v ideálním poměrupro maximální účinnost. Produkt je prodáván pouze a výhradně jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt je v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Klíčové vlastnosti

  • Obsahuje 99% HHC (Hexahydrocannabinol)
  • Nadčasový design
  • Objem náplně 0,5ml
  • až 250 potažení

Obsah balení

  • 1x vaporizační pero uvedených parametrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: CBD Jednorázové vape
Obsah nikotinu: 0 mg/ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: