Vata do elektronické cigarety

Nejprodávanější

2 položek celkem
Vata Cotton Bacon V2, 1 balení, 10ks
149 Kč

Cotton Bacon V2 je dle mnohých naprosto bezkonkurenční bavlna pro žhavící hlavy DIY a RBA atomizérů

1385
Organická vata Cotton Bacon Prime, 1 balení, 10ks
169 Kč

Americká společnost Wick N' Vape přichází s inovovanou DIY vatou Cotton Bacon Prime.

1383

Co je Vata v e-cigaretě

Vata do elektronické cigarety je materiál, který se používá při stavbě a údržbě atomizérů a clearomizérů elektronických cigaret. Jedná se o vložený materiál, který absorbuje e-liquid a dodává ho k ohřevnému spirálovému systému, aby se vytvořila pára. Vata je obvykle vyrobena z organické bavlny a je určena k nahrazení nebo doplnění stávající vaty ve vašem atomizéru, což zajišťuje čistotu chuti a optimální výkon vaší elektronické cigarety.

Jak vybrat vatu pro e-cigaretu

Při výběru vaty pro vaši e-cigaretu je důležité zvážit několik faktorů:

  1. Materiál vaty: Většinou se používá organická bavlna, která je nejčastěji doporučovaná volba pro vaping. Má vynikající kapacitu absorpce, rychlé nasákání e-liquidu a čistou chuť.
  2. Hustota vaty: Hustota vaty ovlivňuje tok e-liquidu a chutě při vapování. Můžete si vybrat mezi různými typy vaty, které mají různé hustoty. Méně hustá vata umožňuje lepší proudění e-liquidu, zatímco hustší vata může být vhodnější pro vyšší výkon a omezení úniku e-liquidu.
  3. Velikost vaty: Velikost vaty by měla být přizpůsobena vašemu atomizéru nebo clearomizéru. Je důležité vybrat vatu, která je dostatečně dlouhá, aby vyplnila vnitřní prostor vámi používaného atomizéru, ale zároveň ne příliš tlustá, aby neomezovala proudění e-liquidu.
  4. Kvalita vaty: Vyberte si kvalitní vatu od důvěryhodného výrobce. Kvalitní vata zajišťují čistou chuť, snadné použití a minimální riziko příchutě "popálené vaty".

Před zakoupením vaty se doporučuje prozkoumat různé možnosti na trhu a přečíst si recenze od zkušených vaperů. Mějte na paměti své individuální potřeby, preference a typ zařízení, abyste vybrali správnou vatu pro svou e-cigaretu.

Vata do elektronické cigarety v České republice

V České republice si můžete koupit Vatu do elektronické cigarety s možností doručení do následujících velkých měst: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Jihlava, Teplice.