RTA / RDTA atomizéry

Nejprodávanější

Clearomizér Atomizér Eleaf GTL Pod Tank
Eleaf GTL Pod Tank
Vyprodáno
1932
 
299 Kč
VOOPOO-TPP-Pod-Tank-Žhavící-hlava-pro-e-cigaretu
 
499 Kč
3 položek celkem
Pod na žhavící hlavy do e-cigaret GeekVape Aegis Boost Pro/Plus RDTA
499 Kč

Pody nemusí být jen na žhavící hlavy, jak dokazuje GeekVape Aegis Boost Pro, i s pod systémem si vychutnáte RDTA.

1936
Clearomizér Atomizér Eleaf GTL Pod Tank
299 Kč
1932
VOOPOO-TPP-Pod-Tank-Žhavící-hlava-pro-e-cigaretu
499 Kč

VOOPOO navazuje na populární kocept pod tanku a přichází s novou verzí. TPP Pod tank v sobě kombinuje to nejlepší z obou světů.

1926

Atomizér je klíčová součást elektronické cigarety, která přeměňuje kapalný e-liquid na páru, kterou uživatel poté inhaluje. Zde je podrobnější popis toho, co atomizér je a jak funguje.

Co je atomizér do elektronických cigaret

Atomizér je zařízení, které obsahuje výhřevný prvek - obvykle spirálu - a knot (často z bavlny), který nasává e-liquid. Když je spirála zahřívána, zahřívá e-liquid nasátý v knotu, čímž vytváří páru.

Jaké jsou hlavní typy atomizérů?

Existuje několik různých typů atomizérů, včetně:

  1. Clearomizéry: Tyto jsou nejčastěji používány začátečníky. Mají průhledný zásobník na e-liquid, takže uživatel může vidět, kolik kapaliny zbývá.

  2. Tank atomizéry: Tyto mají větší kapacitu pro e-liquid a obvykle nabízejí možnost výměny výhřevných hlav.

  3. Drip atomizéry (RDA): Umožňují uživatelům manuálně nakapávat e-liquid přímo na výhřevný prvek. Jsou oblíbené mezi zkušenými vaperi díky vynikající chuti a možnosti přizpůsobení.

  4. Rebuildable tank atomizéry (RTA): Tyto kombinují vlastnosti tanků a RDA. Uživatelé mohou postavit vlastní výhřevné spirály a knoty, zatímco stále využívají výhody zásobníku.

Proč je atomizér důležitý?

Kvalita atomizéru může výrazně ovlivnit chuť, množství produkované páry a celkový zážitek z vapování. Správný atomizér může zlepšit chuť e-liquidy, zatímco špatný může způsobit horlení nebo nekonzistentní výkon.

Doporučuje se pravidelně čistit a udržovat atomizér a vyměňovat výhřevné hlavy, aby se zajišťoval konzistentní a kvalitní zážitek z vapování.

RTA / RDTA atomizéry v České republice

V České republice je možné zakoupit RTA / RDTA atomizéry do následujících velkých měst: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek-Místek, Jihlava, Teplice, Děčín.