VOOPOO Uforce-L Clearomizer 5,5ml

Kód: 2574
599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Clearomizér VooPoo UFORCE-L Tank s kapacitou až 5,5ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

CLEAROMIZÉR VOOPOO UFORCE-L TANK

Populární atomizér pro přímé potahování do plic se vrací v nové reinkarnaci s označením VooPoo UFORCE-L Tank. Nová verze nabídne luxusní objem tanku a podporu žhavících hlav z oblíbené platformy PnP. Těšit se můžete také na zbrusu nový systém airflow, nebo na moderní a stylový design, který se skvěle hodí k jakémukoliv modu. Celé tělo je vyrobeno z kvalitní nerezové slitiny, kterou doplňuje skleněný tank z pyrexu. Délka atomizéru činí krásných 58 mm a průměr spodní základny se zastavil na 25,5 mm, bude si tak perfektně rozumět s drtivou většinou modů na trhu. Ve spodní části atomizéru se nachází závit typu 510 s pozlaceným centrpinem.

Celá spodní základna potom velmi efektivně izoluje nadbytečné teplo a lépe ochlazuje celý atomizér při intenzivním vapování. Základní objem tanku atomizéru činí 4 ml. Tuto solidní kapacitu si navíc budete moci navýšit až na neuvěřitelných 5,5 ml s použitím většího skla. Hravě tak zvládne intenzivní provoz s minimem doplňování. V případě, že bude potřeba přeci jen doplnit, jednoduše pootočíte vrchním bajonetovým uzávěrem a během pár vteřin doplníte e-liquid zpět.

Hlavním prvkem celého atomizéru je potom inovativní vrchní systém airflow 360°, který zajistí efektivní a co nejlepší ofukování žhavícího tělíska. Vzduch proudí do atomizéru hned ze tří směrů, všechny vzduchové otvory jsou plně regulovatelné a sami si tak upravíte výslednou tuhost potahu přesně svým představám. Verze atomizéru UFORCE-L pracuje se žhavícími tělísky PnP, v základním balení na vás čekají rovnou dvě tělíska z této populární série. Jedná se o tělíska PnP-TW15 (0,15 ohm) a PnP-TW20 (0,2 ohm) pro vzdušnější přímé potahování do plic.

Atomizér je plně kompatibilní také se všemi dalšími tělísky ze série PnP, sami si tak můžete zvolit, jaké budete chtít používat pro co nejoptimálnější zážitek při vapingu. VooPoo UFORCE-L Tank je hrdým nástupcem slavného atomizéru UFORCE, přináší řadu užitečných změn, do kterých se jednoznačně zamilujete.

Stylový design: VooPoo UFORCE-L Tank je stylově zpracovaný atomizér s minimalistickým designem, který přichází hned ve třech konvenčních barevných zpracováních.

Příjemný design nepůsobí zbytečně výrazným dojmem, díky čemuž bude esteticky ladit s kterýmkoliv modem, nebo baterií. Celé tělo je potom vyrobeno z kombinace nerezové oceli a borosilikátového skla. Délka atomizéru činí 58 mm a průměr spodní základny se zastavil na 25,5 mm.

Vrchní systém airflow 360°: Atomizér VooPoo UFORCE-L Tank nabídne přepracovaný systém proudění vzduchu. Ten je umístěn ve vrchní části atomizéru a je plně regulovatelný.

Lze ho dle potřeby otevírat a přivírat, jedná se o inovativní systém 360°, vzduch do atomizéru proudí hned ze tří směrů, odkud efektivně putuje přímo ke žhavícímu tělísku. Výsledná chuť je proto naprosto famózní. Mimo skvělou chuť se však můžete těšit také na příjemnou vzdušnost a optimální tuhost DL potahu.

Žhavící hlavy PnP: Verze atomizéru VooPoo UFORCE-L Tank je kompatibilní s platformou žhavících hlav VooPoo PnP. V základním balení najdete novější hlavy z této série s označením PnP-TW15 (0,15 ohm) a PnP-TW20 (0,2 ohm). Jedná se o hlavy s rychlým náběhem žhavení, obrovskou odpařovací plochou a vynikajícím podáním chuti. Hlavy v balení jsou vhodná pro vzdušnější přímé potahování do plic s maximálním důrazem na plnou chuť při každém potahu.

Parametry:

Délka: 58 mm

Průměr: 25,5 mm

Objem: 4 ml (5,5ml s větším sklem)

Plnění: vrchní

Airflow: vrchní

Závit: 510

Materiál: nerezová ocel + borosilikátové sklo (pyrex) Dle nařízení EU je tento výrobek určený pro náplně bez obsahu nikotinu.

Obsah balení:

  • 1x clearomizér VooPoo UFORCE-L Tank 4ml
  • 1x náhradní pyrexové tělo 5,5ml
  • 1x žhavící hlava VooPoo PnP-TW15 0,15ohm
  • 1x žhavící hlava Voopoo PnP-TW20 0,2ohm
  • 1x sada náhradních těsnění

Doplňkové parametry

Kategorie: DL - přímý potah
Objem: 5,5 ml
Vlastnosti: 510 náustek
Průměr: 24 mm
Typ: MTL,DL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: