41 položek celkem
lost mary tappo pods cartridge 1pack watermelon 17mg
99 Kč

Předplněné cartridge pro e-cigaretu Lost Mary TAPPO, které jsou plně kompatibilní i s Elf Bar ELFA. Osvěžující a lahodná chuť vodního melounu.

4754
lost mary tappo pods cartridge 1pack strawberry ice 17mg
99 Kč

Předplněné cartridge pro e-cigaretu Lost Mary TAPPO, které jsou plně kompatibilní i s Elf Bar ELFA. Jednoduchá, ale přesto dokonalá. Taková je jahoda, která je opatřená...

4753
lost mary tappo pods cartridge 1pack silky tobacco 17mg
99 Kč

Předplněné cartridge pro e-cigaretu Lost Mary TAPPO, které jsou plně kompatibilní i s Elf Bar ELFA. Výběrový jemný tabák.

4752
lost mary tappo pods cartridge 1pack mix berries 17mg
99 Kč

Předplněné cartridge pro e-cigaretu Lost Mary TAPPO, které jsou plně kompatibilní i s Elf Bar ELFA. Dokonalá kombinace šťavnatých bobulí.

4751
lost mary tappo pods cartridge 1pack kiwi passion fruit guava 17mg
99 Kč

Předplněné cartridge pro e-cigaretu Lost Mary TAPPO, které jsou plně kompatibilní i s Elf Bar ELFA. Exotická kombinace lahodného kiwi, nevšední marakuji a guavy.

4750
lost mary tappo pods cartridge 1pack grape 17mg
99 Kč

Předplněné cartridge pro e-cigaretu Lost Mary TAPPO, které jsou plně kompatibilní i s Elf Bar ELFA. Chuť čerstvých hroznů se sladkokyselou dochutí.

4749
lost mary tappo pods cartridge 1pack double apple 17mg
99 Kč

Předplněné cartridge pro e-cigaretu Lost Mary TAPPO, které jsou plně kompatibilní i s Elf Bar ELFA. Parádní sladkokyselá kombinace čerstvých červených a zelených jablek.

4748
lost mary tappo pods cartridge 1pack blueberry sour raspberry 17mg
99 Kč

Předplněné cartridge pro e-cigaretu Lost Mary TAPPO, které jsou plně kompatibilní i s Elf Bar ELFA. Klasická příchuť maliny s úžasným kyselým twistem.

4746
lost mary tappo pods cartridge 1pack banana ice 17mg
99 Kč

Předplněné cartridge pro e-cigaretu Lost Mary TAPPO, které jsou plně kompatibilní i s Elf Bar ELFA. Zralý banán s ledovou dochutí.

4745
elf bar lost mary mb600 watermelon lemon mixvape
179 Kč

Plná a svěží chuť směsi čerstvého tropického ovoce, která obsahuje šťavnatý a příjemně sladký meloun s pikantní, jemně kyselkavou chutí zralých citrónů.

2234
Nahoru
Další produkty

Jednorázová vapa e-cigareta Lost Mary

V posledních letech se jednorázové e-cigarety stávají čím dál populárnějšími, a mezi nejžádanější patří i značka Lost Mary, kterou nabízí VapeMix. Tyto jednorázové e-cigarety jsou známé svou vysokou kvalitou, stylovým designem a širokou škálou chutí. Lost Mary je perfektní volba pro ty, kteří hledají snadnou a bezúdržbovou alternativu klasických cigaret, aniž by museli obětovat chuť a kvalitu vapingu.

Unikátní Účinky Jednorázová vapa e-cigareta Lost Mary

Lost Mary se vyznačuje několika unikátními účinky, které ji odlišují od konkurence. Hlavní předností je kvalita vaporu, který je bohatý a intenzivně chutný. Díky použití nejnovějších technologií vaporizace e-cigarety Lost Mary poskytují hladký a konzistentní výkon, který maximálně zvýrazňuje chuť. Navíc, široká nabídka chutí, od osvěžujících ovocných až po bohaté krémové varianty, uspokojí i ty nejnáročnější vapery.

Výhody jednorázovky Lost Mary od MixVape

Jednorázové e-cigarety Lost Mary od VapeMix přináší řadu výhod, které je činí ideální volbou pro široké spektrum uživatelů:

  • Široká škála chutí: Nabídka zahrnuje vše od tradičních tabákových a mentolových chutí až po inovativní ovocné a dezertní kombinace, které poskytují jedinečný vapovací zážitek.
  • Bezpečnost a kvalita: Lost Mary e-cigarety jsou vyrobeny s důrazem na bezpečnost uživatele a splňují všechny regulace EU, což zajišťuje bezpečné používání.
  • Pohodlí a jednoduchost: E-cigarety jsou připravené k použití ihned po vybalení, bez potřeby nabíjení nebo doplňování, ideální pro busy životní styl.

Objednejte si jednorázovky Lost Mary v Praze

Pro zákazníky v Praze nabízí VapeMix možnost jednoduše a rychle objednat jednorázové e-cigarety Lost Mary přes jejich online obchod. Stačí vybrat preferovanou chuť a počet kusů, a VapeMix zajistí, že vaše objednávka bude doručena přímo k vašim dveřím bez zbytečných komplikací. Užijte si pohodlí nákupu z domova s garantovanou kvalitou a spolehlivostí.

Koupit jednorázovky Lost Mary v České republice

Nemusíte žít v Praze, aby jste mohli využít skvělé nabídky od VapeMix. Obchod poskytuje možnost pořídit jednorázovky Lost Mary z kterékoli části České republiky prostřednictvím jejich e-shopu. Nezáleží na tom, kde se nacházíte, vaše oblíbené produkty mohou být doručeny přímo k vám domů s rychlostí a efektivitou, kterou od VapeMix můžete očekávat.

VapeMix klade důraz na to, aby každý zákazník dostal nejen produkty nejvyšší kvality, ale i vynikající zákaznickou podporu. Jednorázové e-cigarety Lost Mary jsou jasným příkladem jejich závazku poskytovat výhradně to nejlepší. Tyto produkty nabízejí uživatelům jednoduchost, spolehlivost a kvalitní zážitek, který je činí ideální volbou pro začínající i zkušené vapery.

Pokud hledáte jednoduchý, bezpečný a příjemný způsob, jak začít s vapováním, nebo pokud hledáte kvalitní alternativu k tradičním cigaretám, jednorázovky Lost Mary od VapeMix jsou skvělou volbou. Začněte svou cestu vapování dnes a objevte, jak jednoduché a příjemné může být přestat kouřit s pomocí moderních technologií a špičkových produktů od VapeMix.