O nás

Vítejte v obchodě Mixvape, specialisty na prodej sortimentu v oblasti e-kouření.  Používání elektronických cigaret je trendem, který si neustále získává své nové příznivce. Při jejich kouření nedochází k vdechování škodlivých látek a vzniku obtěžujícího dýmu. Svou potřebnou dávku nikotinu si tak můžete dopřát prakticky bez omezení. Široký výběr náplní a jejich rozličných příchutí vám navíc přináší možnost experimentovat a nekonečně se při tom bavit! 

 

Vsaďte i vy na tuto moderní, zdravější a ekonomicky výhodnější formu kouření. Vybavíme vás k tomu vším, co budete potřebovat.

 

V našem eshopu naleznete bohatou nabídku elektronických cigaret, náplní a nezbytného příslušenství od spolehlivých výrobců. Vyberou si zde jak ti, kteří s e-cigaretami teprve začínají, tak i jejich pokročilí uživatelé. Těm pomůžeme vyladit jejich zařízení do posledního detailu. Veškeré zboží jsme pro vás rozdělili do přehledných kategorií. 

 

Na jakém principu vejpy fungují?

Elektronické cigarety jsou svou funkcí vaporizéry. Slangové názvy "vapo" nebo "vejpa" jsou odvozeny od anglického výrazu vapor = pára. Při jejich používání nedochází k uvolňování kouře, ale aerosolu s nikotinem. Množství nikotinu je navíc možné regulovat výběrem vhodné náplně. Ta ho může obsahovat od 0 až po 20 mg. Pokročilá technologie odbourala i další nepříjemnosti spojené s klasickým kouřením:

 

  • minimalizuje zdravotní rizika
  • eliminuje zápach
  • nepotřebujete popelník a zapalovač
  • z dlouhodobého hlediska je ekonomicky výhodnější

 

Jaké druhy elektronických cigaret existují?

"Elektronky" neboli "vejp" jsou dostupné v různých provedeních. Tím základním je tzv. All-in-one, vhodný zejména pro začínající e-kuřáky. Jde o typ cigarety, která je již kompletní a není třeba ji dále vybavovat. Jejich opakem jsou speciální kousky, jako POD systémy, mini cigarety nebo samostatné módy a gripy. Ty umožňují si sestavit svou vlastní cigaretu z jednotlivých komponent. Při tom si můžete vyhrát třeba s výkonem baterie, atomizéru či clearomizéru.

 

Už nemusíte do specializovaného liquid shopu 

U nás najdete vše na jednom místě - od cigaret, po jejich jednotlivé díly až po náplně. Právě náplně vám dovolí bavit se nepřeberným množstvím svých příchutí! V současné době jsou velmi populární exotické chutě evokující oblíbené koktejly či ovoce. Na své si ale přijdou i milovníci dezertů nebo úplné klasiky. Liquidy totiž seženete také s tradiční chutí a vůní tabáku.

 

Náš vapeshop se postará i o náhradní díly a baterie

Elektronické cigarety mají relativně dlouhou životnost. Některé jejich díly se přesto opotřebovávají rychleji. Jde především o baterie, které je nutné po čase vyměnit. I ty, spolu s dalšími klíčovými komponenty, v naší nabídce rovněž naleznete. Vapo kutilům pak doporučujeme navštívit kategorii věnovanou DIY příslušenství.

 

Elektronické cigarety se staly moderním doplňkem. Vyberte si ten svůj na našem eshopu i vy!