Liquid Drifter Bar Salts Sweet Strawberry Ice 10ml

Kód: 2652/3639 2652/3640 Zvolte variantu
129 Kč 107 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Obsah nikotinu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

E-liquid Drifter Bar Salts - Sweet Strawberry Ice 10ml: Sladké jahody s chladivým dozvukem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

E-LIQUID DRIFTER BAR SALTS - SWEET STRAWBERRY ICE 10ML

  • SLADKÉ JAHODY S CHLADIVÝM DOZVUKEM.

Poměr: 50VG/50PG
Síla nikotinu: 10mg a 20mg (nikotinová sůl)
Objem: 10ml

Britský výrobce e-liquidů Juice Sauz si pro nás tentokrát přichystal vytříbenou řadu SALT e-liquidů Drifter Bar Salts, která nabízí nejoblíbenější příchutě mezi vapery. Výrobce Juice Sauz LTD. má dlouholeté zkušenosti s výrobou e-liquidů, a díky tomu jejich e-liquidy Salt patří mezi ty nejlepší e-liquidy s nikotinovou solí na současném trhu.

E-liquidy SALT se od běžných e-liquidů odlišují tím, že mají nižší PH a obsahují stále více oblíbenou a žádanou nikotinovou sůl, díky které dochází k rychlejší a kvalitnější vstřebatelnosti = bez dráždivého pocitu v krku oproti klasickým e-liquidům.

V přírodě se tato sůl volně vyskytuje v tabákových listech, díky tomu tyto e-liquidy obsahují přirozenou formu nikotinu, který je pro tělo lépe vstřebatelný a nezkresluje chuť e-liquidu.

Velkou výhodou je rychlejší proces odpařování (nikotinová sůl se odpařuje při nižších teplotách) a daleko lepší vstřebatelnost, díky které je intenzita vapování nižší, takže spotřeba těchto e-liquidů s nikotinovou solí je nižší, než u klasických e-liquidů na stejném zařízení.

Také se tím prodlužuje životnost žhavících hlav a snižuje spotřeba baterie. E-liquidy s nikotinovou solí jsou nejvíce vhodné pro zařízení s vyšším odporem (0,6ohm a více), POD systémy a styl potahování ústa-plíce, jako u klasického kouření (MTL).

Tyto e-liquidy jsou velmi vhodné pro kuřáky, kteří přecházejí z klasických cigaret na elektronické, kdy je nutné, aby nový e-kuřák dostal do těla dostatečné množství nikotinu, bez jakéhokoli dráždivého pocitu (škrábání, kašlání).

Obsah balení: 1ks E-liquid Drifter Bar Salts 10ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Ovocné
Nikotin: NicSalt
PoměrVG/PG: 50/50
Objem: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: