VOOPOO TPP Pod Tank - Silver

Kód: 1926
499 Kč
V prodejně
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení

VOOPOO navazuje na populární kocept pod tanku a přichází s novou verzí. TPP Pod tank v sobě kombinuje to nejlepší z obou světů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VOOPOO navazuje na populární kocept pod tanku a přichází s novou verzí. TPP Pod tank v sobě kombinuje to nejlepší z obou světů.

Praktičnost a jednoduchost s jakou se s podem pracuje a svobodu v podobě 510 závitu, díky kterému nejste odkázáni na jedno zařízení, ale můžete VOOPOO TPP Pod tank našroubovat a použít s jakýmkoliv vhodným modem a užít si tak rozmanitost vapování.

V nerezové základně sedí plastový (PCTG) pod, který se plní e-liquidem a jeho objem činí až 5,5ml. Jeho nedílnou součástí je také náustek. Do spodní části podu se pak vkládá žhavící hlava. Tu není potřeba nijak šroubovat, jednoduše se do podu zasune.

VOOPOO TPP Pod Tank je navíc kompatibilní s novou sérií žhavících hlav TPP. V balení navíc najdete hned dvě žhavící hlavy, obě určené pro přímé potahování do plic. DM1 s odporem 0,15Ω a doporučeným výkonem 60W-80W a DM2 s odporem 0,2Ω doporučeným výkonem v rozsahu 40W-60W.

Takto výkonné hlavy podporují dva široké otvory na základně přivádějící vzduch a zajišťující volný potah. Obsah balení a parametry mohou být ještě upřesněny.

Objem: 5,5ml

Závit: 510

Materiál: PCTG

Pro naplnění vysuňte pod z kovové základny, otočte jej náustkem dolů, otevřete silikonovou krytku a naplňte až 5,5ml e-liquidu.

Doplňkové parametry

Kategorie: RTA / RDTA atomizéry
Objem: 5,5 ml
Vlastnosti: 510 náustek
Systém: RTA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: