Vodní dýmka - Amy Deluxe, 009.01 UNIO Black

Kód: 2313
2 821 Kč
V prodejně
Můžeme doručit do:
20.5.2024
Možnosti doručení

Tento model Amy Deluxe, 009.01 UNIO Black s typickým kónickým tvarem vás oslní svým tajemným, ale moderním a minimalistickým designem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento model Amy Deluxe, 009.01 UNIO Black s typickým kónickým tvarem vás oslní svým tajemným, ale moderním a minimalistickým designem. Připevnění hadice je zde řešeno pomocí magnetického konektoru, který zajistí, že vám nebude v nevhodných chvílích vypadávat. Součástí balení je i korunka a kleště na uhlíky, takže vám nic nebrání užít si hned svůj oblíbený tabák.

Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.

Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.

Fotka může být ilustrační.

Vodní dýmka není jen zařízení na kouření tabáku nebo aromatických směsí, je to celá kultura, která spojuje lidi ze všeho světa. Byla vynalezena v Indii v roce 1775. Od té doby se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších zábav a způsobu relaxace.

Kouření vodní dýmky není jen proces. Je to způsob sociální interakce, který lidem umožňuje se stýkat, uvolňovat se a užívat si nádherné vůně a chutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Hmotnost: 5 kg
Další příslušenství: kleště, hms
Hadice: Ano
Korunka: Ano
Náustek: Ano
Tesnění pro korunku: Ano
Tesnění pro vázu: Ano
Váza: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: