Vodní dýmka - BigMaks, Rapier

Kód: 2323
1 394 Kč 1 152 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Vodní dýmka BigMaks, Rapier má minimalistický model s extrémně snadným použitím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní dýmka BigMaks, Rapier má minimalistický model s extrémně snadným použitím. Samozřejmostí je zde využití velmi kvalitní nerezové oceli s vysokou přesností zpracování. Tato dýmka je jednou z nejlepších, co se týče poměru ceny a výkonu, její jednoduchý design si můžete stylizovat podle svého a získat tak originální kousek přesně podle vašeho gusta.

Vodní dýmka je kompatibilní s jakoukoliv vázou větší velikosti.

Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.

Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.

Fotka může být ilustrační.

Vodní dýmka není jen zařízení na kouření tabáku nebo aromatických směsí, je to celá kultura, která spojuje lidi ze všeho světa. Byla vynalezena v Indii v roce 1775. Od té doby se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších zábav a způsobu relaxace.

Kouření vodní dýmky není jen proces. Je to způsob sociální interakce, který lidem umožňuje se stýkat, uvolňovat se a užívat si nádherné vůně a chutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Hmotnost: 5 kg
Diffusor: Ano
Hadice: Ano
Náustek: Ano
Tesnění pro korunku: Ano
Tesnění pro vázu: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: