Vodní dýmka - Bodo, M1 Black

Kód: 2326
3 871 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení

Vodní dýmka Bodo, M1 Black je vyrobena z nerezové oceli AISI-321, která vyniká svými vynikajícími antikorozními vlastnostmi a zvýšenou tepelnou odolností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní dýmky společnosti Bodo jsou určeny pro intenzivní a dlouhodobé používání, proto jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů s přihlédnutím ke všem požadavkům. Výrobce přemýšlel o každém detailu a každém spojení, aby výrobky byly vhodné pro profesionální použití.

Mottem znáčky BoDo je odolnost a spolehlivost. Zpětný ventil je umístěný v horní části srdce a při použití dým vytváří "strom" okolo těla a tácku. 

Vodní dýmka Bodo, M1 Black je vyrobena z nerezové oceli AISI-321, která vyniká svými vynikajícími antikorozními vlastnostmi a zvýšenou tepelnou odolností. Srdce dýmky je vyrobené z polyacetalu. Konektor je vylepšen magnetem a je navíc utěsněn O-kroužkem. Na downsteamu vodní dýmky je odnímatelný diffusor, který lze nastavit a po úplném nasazení diffusoru jej použijte jako prostředek k těžšímu tahu. Rozsah nastavení je dostatečně velký.

Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.

Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.

Fotka může být ilustrační.

Vodní dýmka není jen zařízení na kouření tabáku nebo aromatických směsí, je to celá kultura, která spojuje lidi ze všeho světa. Byla vynalezena v Indii v roce 1775. Od té doby se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších zábav a způsobu relaxace.

Kouření vodní dýmky není jen proces. Je to způsob sociální interakce, který lidem umožňuje se stýkat, uvolňovat se a užívat si nádherné vůně a chutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Hmotnost: 5 kg
Diffusor: Ano
Hadice: Ano
Náustek: Ano
Tesnění pro vázu: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: