Vodní dýmka - INVI, Saros 500 Black

Kód: 2303
1 830 Kč 1 512 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tato dýmka INVI, Saros 500 Black se pyšní černým lakovaným tělem a elegantní růžovou vázou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato dýmka INVI, Saros 500 Black se pyšní černým lakovaným tělem a elegantní růžovou vázou. V balení naleznete kompletní vodní dýmku včetně všech potřebných těsnění, hliněné korunky, silikonové hadice s kovovým náustkem a kleští na manipulaci s uhlíky. Jedná se tedy o kompletní set za nízkou cenu a pokud nemáte touhu po stavění originálních setů, tato dýmka Vám jistě poslouží.


Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.


Čištění: horká voda + štětka.

Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.

Fotka může být ilustrační.

Vodní dýmka není jen zařízení na kouření tabáku nebo aromatických směsí, je to celá kultura, která spojuje lidi ze všeho světa. Byla vynalezena v Indii v roce 1775. Od té doby se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších zábav a způsobu relaxace.

Kouření vodní dýmky není jen proces. Je to způsob sociální interakce, který lidem umožňuje se stýkat, uvolňovat se a užívat si nádherné vůně a chutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Hmotnost: 5 kg
Další příslušenství: kleště, hms
Hadice: Ano
Korunka: Ano
Náustek: Ano
Tesnění pro korunku: Ano
Váza: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: