Vodní dýmka - Sheeshaya, Hazard Gun Metal

Kód: 2696
2 700 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Možnosti doručení

Vodní dýmka - Sheeshaya, Hazard Gun Metal

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato dýmka je perfektní volbou na cestování, festivaly nebo pikniky u jezera. Kombinace nerezové oceli a karbonu je skutečnou pastvou pro oko a vydrží vám dlouho, protože má unikátní povrchovou úpravu a kvalitní materiály. Masivní tělo je obtížné převrátit a je prakticky nezničitelné, takže to s touto dýmkou vlastně žádný hazard není. Neberte to ale doslova, když se opijete a budete tančit jak bodnuti včelou, pořád vám hrozí při nejlepším propálený koberec.

Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.

Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.

Fotka může být ilustrační.

Vodní dýmka není jen zařízení na kouření tabáku nebo aromatických směsí, je to celá kultura, která spojuje lidi ze všeho světa. Byla vynalezena v Indii v roce 1775. Od té doby se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších zábav a způsobu relaxace.

Kouření vodní dýmky není jen proces. Je to způsob sociální interakce, který lidem umožňuje se stýkat, uvolňovat se a užívat si nádherné vůně a chutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Další příslušenství: cestovní taška
Diffusor: Ano
Hadice: Ano
Náustek: Ano
Tesnění pro korunku: Ano
Váza: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: