Vodní dýmka - Smokezilla, Minya 2S Black

Kód: 2301
2 852 Kč 2 357 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Toto balení obsahuje kompletní dýmku Smokezilla, Minya 2S Black se vším všudy, stačí jen koupit tabák, uhlíky a můžete si užít kouře dosyta.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto balení obsahuje kompletní dýmku Smokezilla, Minya 2S Black se vším všudy, stačí jen koupit tabák, uhlíky a můžete si užít kouře dosyta. Lze dokoupit další hadicové adaptéry pro rozšíření dýmky na čtyři šlauchy. Váza je z kvalitního skla s rozšířenou základnou, což v kombinaci s robustním tělem nabízí velmi dobrou stabilitu. Součástí balení jsou dva šlauchy a dva náústky.

Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.


Čištění: horká voda + štětka.

Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.

Fotka může být ilustrační.

Vodní dýmka není jen zařízení na kouření tabáku nebo aromatických směsí, je to celá kultura, která spojuje lidi ze všeho světa. Byla vynalezena v Indii v roce 1775. Od té doby se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších zábav a způsobu relaxace.

Kouření vodní dýmky není jen proces. Je to způsob sociální interakce, který lidem umožňuje se stýkat, uvolňovat se a užívat si nádherné vůně a chutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Hmotnost: 5 kg
Další příslušenství: kleště, hms
Hadice: Ano
Korunka: Ano
Náustek: Ano
Tesnění pro korunku: Ano
Váza: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: