Vodní dýmka - Vyro, Versa Black

Kód: 2338
2 589 Kč 2 140 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Předností dýmky Vyro, Versa Black je kromě její elegance a kvality použitých materiálů hlavně možnost individuálního nastavení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Předností dýmky Vyro, Versa Black je kromě její elegance a kvality použitých materiálů hlavně možnost individuálního nastavení. Ať už chcete větší nebo menší dýmku, s Vyro to můžete mít všechno - stačí pouze díl odšroubovat nebo našroubovat a bude tak perfektní pro každou situaci. Na trhu je mnoho designových i funkčních prvků, kterými můžete vaše soužití obohatit. Pokud tedy máte rádi skládačky, směle do toho!

Čištění: horká voda + štětka.
Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.

Fotka může být ilustrační.

Vodní dýmka není jen zařízení na kouření tabáku nebo aromatických směsí, je to celá kultura, která spojuje lidi ze všeho světa. Byla vynalezena v Indii v roce 1775. Od té doby se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších zábav a způsobu relaxace.

Kouření vodní dýmky není jen proces. Je to způsob sociální interakce, který lidem umožňuje se stýkat, uvolňovat se a užívat si nádherné vůně a chutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Hmotnost: 5 kg
Diffusor: Ano
Tesnění pro korunku: Ano
Tesnění pro vázu: Ano
Váza: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: