Vodní dýmka - Wandy Hookah, Elements Pro Nature

Kód: 2304
3 320 Kč 2 744 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tato honosná dýmka Wandy Hookah, Elements Pro Nature se pyšní kvalitním pryskyřicovým tělem, vnitřními díly z nerezové oceli a srdcem z prémiového hliníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato honosná dýmka Wandy Hookah, Elements Pro Nature se pyšní kvalitním pryskyřicovým tělem, vnitřními díly z nerezové oceli a srdcem z prémiového hliníku. Můžete si zvolit vývod zpětného ventilu buď ze srdce, nebo zpod talíře a kdykoliv svoji volbu přehodnotit. Jedná se o kolekci inspirovanou přírodními elementy, takže ve Vás vyvolá pocit nekonečného spojení s přírodou, ačkoliv tímto postižením obvykle netrpíte!

 

Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.


Čištění: horká voda + štětka.

Nedoporučuje se dýmku čistit čistícími prostředky. Při použití chemie se můžou poškodit dekorativní prvky nebo můžou zůstat barevné fleky na různých částech dýmky.

Fotka může být ilustrační.

Vodní dýmka není jen zařízení na kouření tabáku nebo aromatických směsí, je to celá kultura, která spojuje lidi ze všeho světa. Byla vynalezena v Indii v roce 1775. Od té doby se ukázala jako jedna z nejpopulárnějších zábav a způsobu relaxace.

Kouření vodní dýmky není jen proces. Je to způsob sociální interakce, který lidem umožňuje se stýkat, uvolňovat se a užívat si nádherné vůně a chutě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní dýmky
Hmotnost: 5 kg
Další příslušenství: kleště, hms, pružina, osobní náustek
Diffusor: Ano
Hadice: Ano
Korunka: Ano
Náustek: Ano
Tesnění pro korunku: Ano
Váza: Ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: